Paynhire

RCS & RDS angajeaza Casier - Adjud

Updated: March 05, 2024 12:40 AM GMT

Full-time Job in Adjud, Vrancea

RCS & RDS

RCS & RDS

Adjud, Romania

Candidatul ideal:
• Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
• Experienta anterioara in structuri care interactioneaza direct cu clientii;
• Experienta anterioara in lucrul cu bani;
• Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office, baze de date);
• Rezistenta la stres, capacitate de reactie si gestionarea situatiilor de criza.

Descrierea postului:
• Interactiunea directa cu clientii, in punctul de lucru RCS&RDS;
• Incasarea contravalorii tuturor serviciilor oferite de companie si solutionarea problemelor privind platile realizate de abonati;
• Intocmirea documentelor fiscale corespunzatoarea (chitante, facturi) necesare incasarii contravalorii serviciilor;
• Respectarea standardelor de calitate impuse de companie, in relatia cu clientii (atat clientii externi cat si clientii interni). More Detail

Companies Hiring in Adjud, Vrancea

Catena

Catena

Cellular One

RCS & RDS

RCS & RDS

OMV Global Solutions

New Jobs Posted in Adjud, Vrancea