Paynhire

Angajam Reprezentant vanzari cu atributii de incasare - Tecuci

Updated: March 04, 2024 10:08 PM GMT

Full-time Job in Tecuci, Galati

RCS & RDS

RCS & RDS

Tecuci, Romania

Candidatul ideal:
• Studii superioare în curs sau finalizate;
• Cunoștințe temeinice legate de procedurile de lucru și aplicațiile utilizate;
• Căutăm o persoană comunicativă, proactivă și organizată;
• Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și individual.

Descrierea postului:
• Vânzarea tuturor serviciilor companiei către clienți persoane fizice;
• Furnizarea de informații cu privire la serviciile de telecomunicații oferite;
• Încheierea contractelor și întocmirea documentelor fiscale aferente;
• Încasarea contravalorii tuturor serviciilor oferite de companie și soluționarea situațiilor privind plățile;
• Întocmirea documentelor fiscale (chitanțe, facturi) necesare încasării contravalorii serviciilor. More Detail

Companies Hiring in Tecuci, Galati

Randstad România

ENGIE

ENGIE

BCR

BCR

RCS & RDS

RCS & RDS

Professional HR Agency

New Jobs Posted in Tecuci, Galati