Paynhire

Huzalozó, csomagoló állás Dunavecsén 2 műszakos munkarendbe!

Updated: March 08, 2024 02:40 AM GMT

Full-time Job in Dunavecse, Bacs-Kiskun

Trenkwalder Magyarországon

Dunavecse, Hungary

Kezdd az évet Dunavecsén , egy folyamatosan fejlődő, áramgazdálkodási területen világelső multinacionális cégnél, amely 180 éves múlttal rendelkezik!

Amit kínálunk:
• Már az első hónaptól cafetéria juttatás (nettó 30.000 Ft)
• Havi és év végi bónuszok
• Ingyenes céges buszjáratok : Dunavecse, Dunaújváros, Tass, Szalkszentmárton, Szabadszállás
• Utazási támogatás 18Ft/km+NAV norma szerinti tényleges fogyasztás
• Szabad hétvégék
• Igényes, rendezett munkakörnyezet
• Munkavégzés helye: Dunavecse, Kunszentmiklós
Elvárások:

Huzalozó:
• monotonitás tűrés
• szabó vagy varrónő végzettség

Csomagoló:
• erős, jó fizikum
• számítógépes ismeretek
• targoncavezetői vagy darukezelői engedély előny
Feladatok:

Huzalozó:
• ülőmunka
• vezetékek behuzalozása szekrénybe

Csomagoló:
• alkatrészek és dobozok emelése, fóliázása
• tablet használata
• kész termékek területen lévő lecsomagolása, felkészítés a kiszállítása More Detail

Companies Hiring in Dunavecse, Bacs-Kiskun

Trenkwalder Kft

Schneider Electric

KRAFT FM Kft.

New Jobs Posted in Dunavecse, Bacs-Kiskun

Latest Jobs in Dunavecse, Bacs-Kiskun