Paynhire

PRACA NA MAGAZYNIE

Updated: March 03, 2024 09:41 AM GMT

Full-time Job in Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship

FallWork

FallWork

Powodowo, Poland

Zakres obowiązków:

- obsługa skanera
- kompletacja zamówień
- obsługa wózka widłowego
- dostarczanie komponentów na terenie magazynu
- rozładunek i załadunek towaru

Wymagania:

- nie wymagamy doświadczenia
- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- zdolności manualne oraz sprawność fizyczna

Oferujemy:

- możliwość poszerzenia swoich kompetencji
- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
- atrakcyjną stawkę 32,50 PLN brutto na godzinę za zmiany dzienne i 37,55 PLN za nocne
- pracę w systemie trzyzmianowym od 6 do 14, od 14 do 22, 22-6 poniedziałek piątek
- stabilne zatrudnienie w dużej firmie

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 883088591 lub wyślij SMS o treści PRACA WOLSZTYN. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy! More Detail

Companies Hiring in Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship

Lidl US

Lidl US

F24

F24

Randstad

Randstad

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.

Santander

Santander

New Jobs Posted in Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship

Latest Jobs in Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship