Paynhire

Práce ve výrobě | průměrná mzda od 28 000 Kč | ubytování či svozová doprava...

Updated: March 02, 2024 04:02 PM GMT

Full-time Job in Koprivnice, Moravian-Silesian Region

Manuvia

Manuvia

Kopřivnice, Kopřivnice 1, Czechia

Sháníte práci v Kopřivnici? Vyděláte si průměrně 28 216 Kč! V případě zájmu vám zajistíme ubytování nebo můžete využít svozový autobus z Ostravy, Frýdku-Místku, Rožnova či Příbora zcela zdarma.

Jde o práci ve výrobě a kompletaci komponentů do automobilů – sedačky apod. Na nic nečekejte!

NABÍZÍME
• průměrná hrubá měsíční mzda 28 216 Kč
• zajistíme ubytování (Kopřivnice, Ostrava)
• letní a zimní příplatky
• doprava zdarma z Ostravy, Frýdku-Místku, Rožnova a Příbora svozovým autobusem
• Manuvia bonus 1 800 Kč/měsíc
• náborový bonus 40 000 Kč (jen pro zaměstnance nevyužívající svozovou dopravu a ubytování)
• týdenní zálohy
• 25 dní dovolené
• skvělé dotované obědy
• rodinné prostředí

NÁPLŇ PRÁCE
• výroba a kompletace komponentů do automobilů (sedačky apod.)
• obsluha poloautomatických robotů
• třísměnný provoz

POŽADUJEME
• minimálně základní vzdělání
• manuální zručnost
• praxe ve výrobě výhodou

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Chcete získat více informací? Jmenuji se Jana a ráda... More Detail

Companies Hiring in Koprivnice, Moravian-Silesian Region

Pragma

Pragma

Orienta Czech

Škoda Vagonka

Pragma

Pragma

New Jobs Posted in Koprivnice, Moravian-Silesian Region