Paynhire

Tapasztalt gépkezelő/ műszakvezető pozíció

Updated: March 07, 2024 10:26 AM GMT

Full time Job in Jaszfenyszaru, Jasz-Nagykun-Szolnok

Trenkwalder Magyarország

Jászfényszaru, Hongrie

Leírás

Európai szinten egyedülálló csomagoló anyagokat gyártó vállalat várja saját állományába új munkatársát!

Feladatok
• Gépek kezelése, zavartalan működésének biztosítása
• Szabadságszervezésben, továbbá a kommunikációban való szerepvállalás (emiatt alapszintű angol és magyar tudásra is szükség van)
• Termeléssel összefüggő adminisztráció.

Elvárások
• Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása (3 nap 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)
• Gépkezelésben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk
• Változatos feladatok automatizált gépek mellett, korszerű technológia!
• Meleg munkakörnyezetben télen-nyáron!
• Kimagasló bérezés, rendszeres bérfejlesztés!
• Műszakpótlék 18:00-06:00 között 30%
• Túlórázási lehetőség
• Napi egyszeri ingyenes melegétkezés!
• Ingyenes céges buszjáratok indulnak: Jászberény, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Hatvan, Tura, Boldog
• Gépjármű... More Detail

Companies Hiring in Jaszfenyszaru, Jasz-Nagykun-Szolnok

Work Force Hungary

thyssenkrupp

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

Recruby

Recruby

New Jobs Posted in Jaszfenyszaru, Jasz-Nagykun-Szolnok

Latest Jobs in Jaszfenyszaru, Jasz-Nagykun-Szolnok