Paynhire

Fényező, ipari festő állás Kiskunmajsán

Updated: March 02, 2024 04:37 PM GMT

Full-time Job in Kiskunmajsa, Bacs-Kiskun

Extrackt-Pro kft

Kiskunmajsa, Hungary

Követelmények: Szakirányú végzettség, ipari fényezésben, előkészítésben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat, 3 műszak vállalása.

Nettó alapóradíj: 2.650 Ft-2.950 Ft

Munkakörülmények: Kulturált ipari környezet!!!

Feltételek:
• hosszú távú munkalehetőség
• kiemelten magas alapbérezés : 424.000-472.000 Ft/hó
• festőkabin pótlék akár bruttó 50.000 Ft/hó
• területi teljesítménytől függő prémium bruttó 100.000 Ft/hó
• 100 %-os utazási támogatás a cég 30 km-es körzetéből járóknak
• igényes díjmentes szállást biztosítunk+ havi egyszeri hazautat fizetünk
• albérleti támogatás 50.000 Ft/hó

Feladatok: Mezőgazdasági gépek vezetőfülkéinek készre hegesztett elemeit előkészíteni festésre, előkészítés után kabinban történő fújás, fényezés. More Detail

Companies Hiring in Kiskunmajsa, Bacs-Kiskun

New Jobs Posted in Kiskunmajsa, Bacs-Kiskun

Latest Jobs in Kiskunmajsa, Bacs-Kiskun