Paynhire

Lakatos pozíció 1 műszakban Lajosmizsén Lajosmizse

Updated: March 02, 2024 04:36 PM GMT

Full-time Job in Lajosmizse, Bacs-Kiskun

Trenkwalder Kft.

Lajosmizse, Hungary

Feladatok

Munkadarabok és alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján

Elvárások

Partnerünk lelkes, fejlődésre vágyó PÁLYAKEZDŐK és elhivatott, NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ szakemberek jelentkezését is egyaránt fogadja.

Csupán két feltételnek kell megfelelned :
• Szakirányú, lakatos végzettség
• Műszaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk

A munkádért cserébe Partnerünk a következő juttatásokban részesít a piacképes, tapasztalathoz igazított alapbéren felül :
• Nettó 450.000 Ft-os kereseti lehetőség!
• Teljesítmény alapú bónusz
• 5S betartásán alapuló bónusz
• Nincs munkaidőkeret
• Utazási költségek térítése : autóval történő bejárás esetén nettó 20Ft / km vagy a bérlet árának 86%-os térítése More Detail

Companies Hiring in Lajosmizse, Bacs-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

GD Gép és Daru Kft.

Randstad Hungary Kft

K&H Csoport

K&H Csoport

New Jobs Posted in Lajosmizse, Bacs-Kiskun

Latest Jobs in Lajosmizse, Bacs-Kiskun