Paynhire

Práce Brno-Výškov: obsluha a seřizování strojů. Mzda až 38 000 Kč, příspěvek...

Updated: March 02, 2024 04:10 PM GMT

Full-time Job in Vyskov, South Moravian Region

Manuvia

Manuvia

Vyskov-Vyškov 1, Czechia

Hledáme nové kolegy/ně do výrobního závodu v Brně ve Vyškově, který se zabývá pogumováním válců a výroby tiskových sleeves. Vaši náplni práce bude obsluha a seřizování strojů. Nabízíme Vám atraktivní mzdu, týdenní zálohy, příspěvek na stravu i na dopravu.

Náplň práce:
• obsluha a seřizování strojů
• pogumování válců
• kontrola kvality
• jen ranní a odpolední směny

Co vám můžeme nabídnout:
• průměrná mzda od 31 000 – 38 000 Kč dle zařazení na pozici
• dotované stravování 70 Kč/směna
• výkonnostní odměna až 2 000 Kč
• odměna za docházku 3 000 Kč kvartálně
• práce jen na ranní a odpolední směnu
• příspěvek na dopravu podle vzdálenosti až 3 000 Kč
• možnost kariérního růstu
• práce možná ihned

Požadujeme:
• nutná znalost čtení výkresové dokumentace (základy)
• vhodná práce i pro absolventy z oboru strojírenství, automobilového průmyslu a výroby, kteří umí číst výkresovou dokumentaci
• schopnost samostatného myšlení
• nutné zaslat ŽIVOTOPIS

Zaujala Vás naše nabídka práce? Pokud ano... More Detail

Companies Hiring in Vyskov, South Moravian Region

Manuvia

Manuvia

Галицкий Андрей Валерьевич, ФЛП

Work in Eurоpe, Sp. z o.o.

Kaufland

Kaufland

Pragma

Pragma

Pracovni viza, s.r.o.

New Jobs Posted in Vyskov, South Moravian Region