Paynhire

Práce ve výrobě s průměrnou mzdou 33.000 Kč a zajištěným ubytováním. Týdenní...

Updated: March 02, 2024 04:03 PM GMT

Full-time Job in Valasske Mezirici, Zlin Region

Manuvia

Manuvia

Valasske Mezirici, Czechia

Chcete pracovat ve firmě s takřka rodinnou atmosférou? Do výroby hledáme muže i ženy na pozici operátor výroby. Jedná se o firmu ve Valašském Meziříčí zabývající se výrobou sklokeramických desek a dveří do lednic pro supermarkety. Ubytování je zajištěno přímo ve městě, a to zdarma. Zajímá vás to? Určitě čtěte dál!

Náplň práce
• jde o práci ve výrobě s ručním nářadím
• nejedná se o pásovou výrobu
• směny dle provozu – většinou tři, pouze výjimečně jen ranní, víkendy volné

Nabízíme
• průměrná mzda 33 000 Kč
• 25 dní dovolené
• příplatek za přesčas 35 %
• ubytování ZDARMA (max. 2lůžkové pokoje, TV a lednice na pokoji, kuchyň společná, wi-fi)
• týdenní zálohy
• nástupní mzda 25 300 Kč brutto
příplatek za odpolední 14 Kč/hod.
• příplatek za noční 28 Kč/hod.
• příplatek za so+ne 10 % z průměrné mzdy
• dotované stravování v místní jídelně dotace 55 %
• měsíční bonusy až 12 % ze mzdy + roční prémie 8 %
• Cafeterie – Flexi Pass, karta výhod Benefit Plus

Co požadujeme
• životopis
• praxe s... More Detail

Companies Hiring in Valasske Mezirici, Zlin Region

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Яглинская Е.В., ФЛП

New Jobs Posted in Valasske Mezirici, Zlin Region