Paynhire

Műszakvezető állás - Jászberény

Updated: March 02, 2024 04:15 PM GMT

Full-time Job in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

confidential

Jászberény, Hungary

Leírás:

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Műszakvezető

Feladatok:
- 100-150 fő /csoportvezetők, gépbeállítók, sori dolgozók/ munkájának irányítása, szervezése, ellenőrzése
- Szabadságtervezés
- Munka- és balesetvédelmi szabályok, rend, fegyelem, tisztaság betartása/betartatása
- Termelés folyamatos felügyelete, irányítása
- 5S ellenőrzése, kiértékelése
- Termelésvezetés felé riportálas
Elvárások:
- Gyártó/termelő területen nagyobb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- Többműszakos munkarend vállalása
Előny:
- Mérőeszköz-és műszaki rajzolvasási ismeretek
- Német nyelvismeret
Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, lendületes csapat
- Modern technológia és munkakörnyezet
Munkavégzés... More Detail

Companies Hiring in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

MVM

MVM

Randstad Hungary Kft.

Erste Group

Erste Group

K&H Csoport

K&H Csoport

ERSTE BANK HUNGARY Zrt.

New Jobs Posted in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

Latest Jobs in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok