Paynhire

Villamos karbantartó állás - Jászberény

Updated: March 02, 2024 04:15 PM GMT

Full-time Job in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

confidential

Jászberény, Hungary

Leírás:

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Villamos karbantartó

Feladatok:
- Termelő és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása
- Hibaelhárítás
- Társosztályokkal való együttműködés
- Erős és gyengeáramú villamos berendezések karbantartása, javítása
- Épületkarbantartással kapcsolatos kisebb munkák elvégzése
- Egyszerűbb mechanikai karbantartások, javítások elvégzése
Elvárások:
- Villanyszerelő, vagy erősáramú végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Jászberény
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Villamos karbantartó” jeligével juttassa el az E-mail cím mutatása itt lxo.hu e-mail címre.
További információ: Mutasd a telefonszámot More Detail

Companies Hiring in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

MVM

MVM

Randstad Hungary Kft.

Erste Group

Erste Group

K&H Csoport

K&H Csoport

ERSTE BANK HUNGARY Zrt.

New Jobs Posted in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok

Latest Jobs in Jaszbereny, Jasz-Nagykun-Szolnok